PROFIL SPOLOČNOSTI
PRÍPRAVKY PRE POLYGRAFIU
PRÍPRAVKY PRE PNEUSERVIS
PRÍPRAVKY PRE ODMASŤOVANIE
PRÍPRAVKY NA ODPEŇOVANIE
PRÍPRAVKY NA ČISTENIE
PRÍPRAVKY PRE VÝROBU FARIEB
PRÍPRAVKY NA ODSTR. GRAFITOV
PRÍPRAVKY NA ÚPRAVU VLÁKIEN
RÔZNE
NOVINKY
KONTAKT
 
Flexotlač
 
FLEXOL - P:
Rýchlo schnúci prípravok, vhodný na čistenie fotopolymérnych štočkov, flexotlačových foriem, od vodou riediteľných farieb. Podľa potreby je riediteľný vodou v pomere 1:1 až 1:10; biologicky odbúrateľný.
 
FLEXOL - S :
Stredne rýchlo prchajúci prípravok na čistenie flexotlačových foriem. Vhodný aj pre UV - farby a farby riediteľné vodou. Biologicky odbúrateľný.
 
FLEXOL - R:
Riedidlo vodou riediteľných farieb pre flexotlač a UV - farieb. Biologicky odbúrateľný.
 
OFLEXOL - F:
Prípravok na čistenie aniloxových valcov flexotlačového stroja, používaného flexotlačové farby.
 
FLEXOL - V:
Vodou riediteľný prípravok flexotlačových foriem od vodou riediteľných farieb pre formy vo forme platní, hlavne väčších rozmerov.
 
FLEXOL - Z:
Univerzálny, vysoko účinný odstraňovač zaschnutých farieb. Vhodný na čistenie valcov, rozvodov a flexotlačových foriem od zaschnutých farieb a lepidiel.
 
SLOFLEX -R:
Riedidlo vodou neriediteľných flexotlačových farieb, polyuretánových, akrylátových a pod. Biologicky odbúrateľné. Obsahuje prísady zlepšujúce schnutie, kontrast farieb pri potlači na fólie zo syntetických a prírodných materiálov. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - K:
Spomaľovač, regulátor schnutia vodou neriediteľných farieb. V kombinácii so Sloflexom - R je možné nastaviť rýchlosť schnutia. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - S:
Urýchľovač, regulátor schnutia vodou neriediteľných farieb. V kombinácii so Sloflexom - R je možné nastaviť rýchlosť schnutia presne na danú technológiu a farbu. Vhodný aj na čistenie.
 
SLOFLEX - L:
Promótor adhézie, prísada do vodou neriediteľných farieb, zlepšujúca priľnavosť farby na fóliu, či už z polyolefínu, polyamidu, celulózy a pod. a tiež odolnosť voči vode a agresívnemu prostrediu. Dávkovanie 2-10% hmotn. do farby alebo riedidĺa, napr. Sloflex - R. Zvyšuje možnosť použitia aj cenove priaznivejších farieb.
 
SLOFLEX - N:
Promótor adhézie, prísada do vodou riediteľných farieb, zlepšujúca priľnavosť farieb k potlačovanému materiálu a zvyšujúca odolnosť voči vode a agresívnemu prostrediu. Dávkovanie 2 až 10% hmotn. do farby alebo riedidla, napr. Flexol - R.
 
SLOFLEX - M:
Riedidlo vodou neriediteľných farieb, zlepšujúce odolnosť farieb voči vode, zvlášť vhodné pri potlači vonkajších umelých obalov, fólií a čriev rôznych materiálov.
 
SLOFLEX - O:
Riedidlo vodou riediteľných farieb, zlepšujúce odolnosť farieb voči vode, zvlášť vhodné pri potlači obalových materiálov, etikiet, fólií a pod.
 
« späť
Copyright©2008-2022 ADICHEM s.r.o. Všetky práva vyhradené.