PROFIL SPOLOČNOSTI
PRÍPRAVKY PRE POLYGRAFIU
PRÍPRAVKY PRE PNEUSERVIS
PRÍPRAVKY PRE ODMASŤOVANIE
PRÍPRAVKY NA ODPEŇOVANIE
PRÍPRAVKY NA ČISTENIE
PRÍPRAVKY PRE VÝROBU FARIEB
PRÍPRAVKY NA ODSTR. GRAFITOV
PRÍPRAVKY NA ÚPRAVU VLÁKIEN
RÔZNE
NOVINKY
KONTAKT
 
Prípravky pre odstraňovanie grafitov
 
TRIPUR - Z :
Prípravok vhodný na odstránenie graffiti z povrchu fasád, omietok, betónu, skla, mramoru, podlahy, kovov a pod. Poškodzuje niektoré plasty, hlavne polystyrén, polykarbonáty. Odstraňuje dechty, lepidlá, laky, asfalt a rôzne farby a nátery. Výrobok je veľmi pomaly prchavý.
 
TRIPUR - G:
Gélovitá, hustá forma prípravku, zvlášť vhodná na čistenie od graffiti, farieb, lepidiel z celej škály povrchov na zvislých plochách. Odstraňovač tvorí s vodou emulziu, preto jednoducho stačí povrch opláchnuť studenou vodou.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy (železničné vozne, električky a pod.).
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na celú škálu farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR -PD:
Extra silný prípravok; rozrušuje zosietené graffiti, farby na celej škále povrchov (fasády, sochy a pod.). Vhodný na čistenie duchov po čistení inými prostriedkami.
 
 
Copyright©2008-2022 ADICHEM s.r.o. Všetky práva vyhradené.