COMPANY PROFILE
POLYGRAPHIC AGENTS
TIRE SERVICE AGENTS
DEGREASING AGENTS
ANTIFOAM AGENTS
CLEANING AGENTS
PREPARATIONS FOR COATING
ANTIGRAPHITY AGENTS
MODIFICATION OF FIBRES
VARIOUSLY
NEWS
CONTACTS
 
Antigraphity agents
 
TRIPUR - Z :
Prípravok vhodný na odstránenie graffiti z povrchu fasád, omietok, betónu, skla, mramoru, podlahy, kovov a pod. Poškodzuje niektoré plasty, hlavne polystyrén, polykarbonáty. Odstraňuje dechty, lepidlá, laky, asfalt a rôzne farby a nátery. Výrobok je veľmi pomaly prchavý.
 
TRIPUR - G:
Gélovitá, hustá forma prípravku, zvlášť vhodná na čistenie od graffiti, farieb, lepidiel z celej škály povrchov na zvislých plochách. Odstraňovač tvorí s vodou emulziu, preto jednoducho stačí povrch opláchnuť studenou vodou.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy (železničné vozne, električky a pod.).
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na celú škálu farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR -PD:
Extra silný prípravok; rozrušuje zosietené graffiti, farby na celej škále povrchov (fasády, sochy a pod.). Vhodný na čistenie duchov po čistení inými prostriedkami.
 
 
Copyright©2008-2022 ADICHEM s.r.o. All right reserved.