über unsere Geselligkeit
die Präparate fur Polygraphie
die Präparate fur Reifenservice
die Präparate fur die Entfettung
die Präparate auf die Schaumdämpfung
die Präparate auf die Reinigung
die Präparate fur ide Farbstoffherstellung
die Präparate auf die Abschaffung des Graphits
die Präparate auf die Aufbereitung des Fadens
Verschiedene
Neuigkeiten
Kontakten
 
die Präparate auf die Abschaffung des Graphits
 
TRIPUR - Z :
Prípravok vhodný na odstránenie graffiti z povrchu fasád, omietok, betónu, skla, mramoru, podlahy, kovov a pod. Poškodzuje niektoré plasty, hlavne polystyrén, polykarbonáty. Odstraňuje dechty, lepidlá, laky, asfalt a rôzne farby a nátery. Výrobok je veľmi pomaly prchavý.
 
TRIPUR - G:
Gélovitá, hustá forma prípravku, zvlášť vhodná na čistenie od graffiti, farieb, lepidiel z celej škály povrchov na zvislých plochách. Odstraňovač tvorí s vodou emulziu, preto jednoducho stačí povrch opláchnuť studenou vodou.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy (železničné vozne, električky a pod.).
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na celú škálu farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR -PD:
Extra silný prípravok; rozrušuje zosietené graffiti, farby na celej škále povrchov (fasády, sochy a pod.). Vhodný na čistenie duchov po čistení inými prostriedkami.
 
 
Copyright©2008-2022 ADICHEM s.r.o. All right reserved.