PROFIL SPOLOČNOSTI
PRÍPRAVKY PRE POLYGRAFIU
PRÍPRAVKY PRE PNEUSERVIS
PRÍPRAVKY PRE ODMASŤOVANIE
PRÍPRAVKY NA ODPEŇOVANIE
PRÍPRAVKY NA ČISTENIE
PRÍPRAVKY PRE VÝROBU FARIEB
PRÍPRAVKY NA ODSTR. GRAFITOV
PRÍPRAVKY NA ÚPRAVU VLÁKIEN
RÔZNE
NOVINKY
KONTAKT
 
Prípravky pre profesionálny čistiaci servis
 
SLOPUR - PD:
Alkalický nepenivý prípravok na ručné a strojové čistenie podláh od zbytkov gúm, cestnej špiny apod.. Nenapadá farebné kovy ,sklo, mramor, smalt ani nerez.Dávkovanie: koncetrát na odstraňovanie pripálenín olejov, čistenie skiel krbov apod., 0,2-10% riedenie pre bežné čistenie.
 
SLOPUR - K:
Kyslý nepenivý prípravok na odstraňovanie anorganických nečistôt v potrubí, sudoch, skla, keramiky a pod.; dávkovanie 1 - 10 %.
 
SLOPUR - AC:
Kyslý, stredne penivý prípravok na čistenie železničných vozňov, električiek a pod. Dávkovanie 0,5 - 10 %.
 
SLOPUR - E:
Na ručné a strojové čistenie. Zvyšuje lesk a antistatické vlastnosti/zabraňuje nalepovaniu prachu. Dávkovanie 0,5 - 5 %.
 
KYSLÁ PENA :
Čistí a odstraňuje vodný kameň. Dávkovanie 0,5 -10 %.
 
SLOPUR - S:
Rozpúšťadlový prchavý prípravok na čistenie rôznych škvŕn na textile a rôznorodých materiáloch.
 
AROTAX-CE:
Vodou riediteľná citrónová aróma do alkalických aj kyslých prípravkov, pre ručné aj strojové technológie. Dávkovanie podľa potreby.
 
BRILEX :
Koncentrát na čistenie sklenených plôch, mramoru a plastov. Dávkovanie 10 - 20 ml na 10 l vody.
 
EKOMYL:
Univerzálny, stredne penivý, koncentrovaný odmasťovací prípravok, ktorý odstraňuje širokú škálu nečistôt; treba ho používať nariedený vodou v pomere 1:2 až 1:100. Vyžaduje opláchnutie vodou ako poslednú operáciu. Je alkalického charakteru a má všeobecné použitie za normálnej aj zvýšenej teploty. Obsahuje inhibítory korózie a je bez fosfátov.
 
EKOMYL - FORTE:
Rozpúšťadlový prchavý prípravok na čistenie rôznych škvŕn na textile a rôznorodých materiáloch.
 
BRILANT DEZINFEKČNÝ :
Vhodný na manuálne odmasťovanie; vyznačuje sa dezinfekčným účinkom na báze kvartérneho amínu; so strednou penivosťou. Nenapadá žiadne materiály, ktoré sa môžu umývať vodou. Aplikačná koncentrácia je 2 - 10% hmotn.
 
TRIPUR - L:
Veľmi šetrný prostriedok. Nenapadá polystyrén, polykarbonáty a pod. Vhodný na čistenie od farieb, asfaltov, žuvačiek a graffiti na citlivých povrchoch; napr. na autách či lakových povrchoch nábytku, kože a iných umelých hmôt.
 
TRIPUR - P:
Rýchlo pôsobiaci prípravok (5 - 10 sec.) na celú škálu graffiti, farieb, náterov a lepidiel. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zotretie rozpustených nečistôt mechanicky alebo oplachom vodou; najlepšie tlakovou. Výrobok je stredne rýchlo prchavý. Použitie je vhodné najmä na hladké povrchy.
 
SLOPUR - CAR:
Kvapalný ekologický prostriedok na odstraňovanie ľadu, snehu, ochrana pred namŕzaním autodráh, ciest a iných komunikácií. Viac informácii o tomto prípravku nájdete tu.
 
« späť
Copyright©2008-2022 ADICHEM s.r.o. Všetky práva vyhradené.